Potpisana tri međunarodna sporazuma o saradnji

False False False False False
Objavljeno 15.2.2017. u 08:54h

Direktor Visoke škole „ CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka je potpisao tri međunarodna sporazuma o saradnji sa sljedećim visokoškolskim institucijama:

„The Aleksandër Moisiu University of Durrës – Drač“ (Albanija),

- „Aleksandër Xhuvani University Elbasan“ (Albanija) i

- „IES Politehnica de Vigo“ (Španija).

Sporazumima je dogovorena razmjena studenata i nastavnog osoblja, organizovanje zajedničkih koneferencija, izdavanje zajedničkih publikacija, te zajedničko učešće na međunarodnim projektima.

Univerzitet „The Aleksandër Moisiu“ broji više od 7000 studenata, a osnovan je 2005. godine.

Univerzitet „Aleksandër Xhuvani University Elbasan“ izvodi nastavu iz naučnih oblasti: ekonomija, prirodnih nauka, medicinskih nauka, te postoji više od 40 godina.

Više informacija o navedenim institucijma možete saznati na njihovim web stranicama: www.uniel.edu.al/; www.uamd.edu.al/new/ i www.edu.xunta.gal/centros/iespolitecnicovigo/