POTPISAN MEĐUNARODNI SPORAZUM O SARADNJI SA UNIVERZITETOM „ALMA MATER EUROPAEA“

False False False False False
Objavljeno 7.4.2017. u 11:02h

Predstavnici Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka imala su radni sastanak sa predstavnicima partnerske institucije „Alma Mater Europaea“ iz Maribora (Slovenija) i tom prilikom su potpisali međunarodni sporazum o saradnji koji uključuje zajedničko organizovanje master studija, razmjenu nastavnika i osoblja, te učešće na ERASMUS+ projektima.

Univerzitet „Alma Mater Europaea“ Maribor je jedna od najpoznatijih privatnih institucija u Sloveniji, te broji preko 1.300 studenata na I, II i III ciklusa iz oblasti Menadžmenta, Zdravstvenih studija, Humanističkih znanosti i Akademije za ples.

Više informacija o ovoj visokoškolskoj ustanovi možete naći na web stranici: www.almamater.si