ODRŽANA MEĐUNARODNA KONFERENCIJA NA VISOKOJ ŠKOLI CEPS U KISELJAKU

False False False False False
Objavljeno 20.4.2017. u 08:52h

Dana, 19.04.2017. godine održana je međunarodna konferencija na Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku pod nazivom: „The exchange of scientific knowledge and experiences of students and teachers from Spain and Bosnia and Herzegovina“.

Na konferenciji je učestvovalo više od trideset učesnika sa visokoškolskih institucija iz Španije i Bosne i Hercegovine. Učesnici na konferenciji su bili i studenti Visoke škole u Kiseljaku. Službeni jezik konferencije bio je engleski jezik. Cilj konferencije bio je razmjena naučnih znanja i iskustva nastavnika i studenata iz Španije i Bosne i Hercegovine".

Ovogodišnja Konferencija organizirana je u partnerstvu sa Visokom školom „Logos centar“ iz Mostara i Visokom školom „CMS – Centar za multidisciplinarne studije“ iz Tuzle.