POTPISAN SPORAZUM O SARADNJI SA VD „VOGOŠĆA“

Objavljeno 5.6.2017. u 10:08h

Predstavnici Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka i Vatrogasnog društva „Vogošća“ iz Sarajeva potpisali su Sporazum o međusobnoj suradnji. Sporazum je u ime Vatrogasnog društva potpisao predsjednik Nevzet Avdagić, a u ime Visoke škole direktor Pred. VŠ Mirzo Selimić. Nakon toga je za studente Visoke škole na studijskom programu „Zaštita na radu i zaštita od požara“ prezentirano višenamjensko vatrogasno vozilo sa velikom količinom dodatne opreme koje pomaže članovima vatrogasnog društva da odgovore na sve potrebe građana u slučajevima prirodnih i drugih nezgoda.

Visoka škola je pomogla pri osnivanju ovoga vatrogasnog društva, a u to ime direktoru Visoke škole zahvalnicu je uručio Fahri Frlj (Sekretar vatrogasnog društva i student CEPS-a).