PRIJAVA NA STUDENTSKU RAZMJENU - ŠPANIJA

Objavljeno 29.1.2018. u 13:25h

Poštovani studenti,

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta, studentima generacije 2016/2017 Poslovne ekonomije i Prometa (studenti koji ove godine pohađaju 2. godinu studija), te studenti generacije 2014/2015 Poslovne ekonomije (studenti koji pohađaju 4. godinu studija – smjerovi Menadžment i Financije i računovodstvo)  omogućili smo odlazak u Španiju, u regiju Galicija  na 4. mjeseca, i to od 15. marta 2018 do 15. jula 2018. godine.

Šaljemo Vam web adresu institucije gdje bi slušali i pohađali nastavu: http://www.edu.xunta.gal/centros/iesribeiralouro/

Osnovni uslovi:

-          Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

-          Posjedovanje biometrijskog pasoša minimalnog važenja do 20.10.2018. godine

Svi prijavljeni studenti će biti rangirani na osnovu dosadašnjeg uspjeha u školovanju, odnosno na osnovu ostvarenog prosjeka ocjena.

Također, prednost će imati studenti koji nisu do sada bili na ERASMUS+ razmjeni.

Krajnji rok za prijavu je: 02.02.2018 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Broj mjesta je ograničen.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Španiji.