NASTAVNICI CEPS-A UČESTVOVALI NA ČETVRTOJ NATO LJETNOJ ŠKOLI

Objavljeno 6.8.2018. u 19:01h

U organizaciji Atlantskog vijeća BiH održana je 4. NATO ljetna škola. Cilj škole bio je pružiti studentima i srednjoškolcima korisno znanje o NATO-u, njegovom djelovanju i značaju koji ima za Bosnu i Hercegovinu.

NATO školi je prisustvovao veliki broj istaknutih osoba iz javnog života, predstavnika akademske zajednice kao i Vijeća mladih Federacije BiH koje je predvodio predsjednik Skupštine, Frano Sosa. Također, ljetnoj školi su nazočili i predstavnici NATO-a u Bosni i Hercegovini koje je predvodio zamjenik zapovjednika NATO stožera u Sarajevu, norveški brigadir Morten Henriksen.

NATO ljetna škola održala se u hotelu Leone u Međugorju i trajala je tri dana (26-29.07.2018.). Na panelima i predavanjima sudjelovali su studenti iz Sarajeva, Banja Luke i Mostara.

Više o svemu možete vidjeti na linku: