STUDENTSKA RAZMJENA U RUMUNIJU (ERASMUS +)

✓ Poslovna ekonomija False False False False
Objavljeno 30.10.2018. u 09:09h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa „Transilvanija University“ of Brasov iz Rumunije.

Studentima studijskog programa „Poslovna ekonomija“, generacija 2015/2016 (studenti koji su trenutno IV godina studija) – smjer „Menadžment“ i „Financije i računovodstvo“, generacije 2016/2017 (studenti koji su trenutno III godina studija) – smjer „Menadžment“ i „Financije i računovodstvo“ i studentima generacije 2017/2018 (studenti koji su trenutno II godina studija) – smjer „Menadžment“, „Financije i računovodstvo“ i „Menadžment javnog sektora i uprave“ omogućili smo odlazak u Rumuniju, u Brašov na 4. mjeseca, i to od 18.02. – 17.06. 2019. godine.

Studenti bi nastavu slušali na Transilvanija University of Brašov (http://old.unitbv.ro/en/Home.aspx)

Krajnji rok za prijavu je: 07.11.2018 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Rumuniji.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-875-875.