PRIJAVITE SE ZA STUDENTSKU RAZMJENU U SLOVAČKU REPUBLIKU!

Objavljeno 4.11.2018. u 18:05h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa „University of Prešov“ iz Slovačke Republike.

Studentima Poslovne ekonomije generacije 2015/2016 (studenti koji su trenutno IV godina studija) – smjer Menadžment, generacije 2016/2017 (studenti koji su trenutno III godina studija) – smjer Menadžment i Financije i računovodstvo (četverogodišnji studij) i studentima generacije 2017/2018 (studenti koji su trenutno II godina studija) – smjer Menadžment, Financije i računovodstvo omogućili smo odlazak u Slovačku Republiku, u Prešov na 4 mjeseca, i to od 10 februara 2019 do 10 juna 2019 godine.

Studenti bi nastavu slušali na Faculty of Management, University of Prešov (https://www.studujmanazment.sk/profil-fakulty.php)

Krajnji rok za prijavu je: 11.11.2018 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Slovačkoj Republici.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-875-875.