POTPISAN MEMORANDUM O RAZUMIJEVANJU SA „SOUTH URAL STATE UNIVERSITY“ (RUSIJA)

Objavljeno 7.4.2019. u 21:07h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ potpisala je memorandum o razumijevanju sa „South Ural State University“ iz Rusije.

Sporazumom su obuhvaćene mogućnosti razmjene studenata i nastavnog osoblja, zajedničke aplikacije na  ERASMUS+ projekte i ostale projekte od interesa.

South Ural State University je državni Univerzitet iz Chelyabinska (Rusija) koji je osnovan 1943. godine. Univerzitet broji preko 55.000 studenata na dodiplomskom studiju, te ima 240 dodiplomskih programa, 150 magistarskih programa, 24 specijalistička programa i 86 postdiplomskih studija.

Više informacija možete naći na zvaničnoj web stranici: https://www.susu.ru/en