CEPS i klub za praktično streljaštvo „Shot“ potpisali sporazum o saradnji

False False False False ✓ Sigurnosne studije
Objavljeno 3.6.2016. u 09:08h

Direktor Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka Mirzo Selimić i Predsjednik kluba za praktično streljaštvo „SHOT“ iz Zenice Vedran Ključanin su 02.06.2016. godine potpisali Sporazum o saradnji.

Saradnja potpisnika ovog Sporazuma uključuje zajedničke stručne i naučne projekte, razmjenu informacija i izdavanje publikacija, organizovanje seminara, radionica, konferencija, organizovanje praktičnih obuka za zainteresovane kandidate, studijske posjete i ostale aktivnosti od zajedničkog interesa.

Predstavnici obje institucije su izrazili zadovoljstvo potpisanim Sporazum i nadaju se skoroj realizaciji navedenih aktivnosti.