DODJELA CERTIFIKATA UČESNICIMA STUDENTSKIH KONFERENCIJA „Želim znati više!“

Objavljeno 7.9.2021. u 14:34h

U protekloj sedmici upriličena je dodjela certifikata svim studentima Visoke škole „CEPS-Centar za poslovne studije“ koji su učestvovali na studentskim konferencijama „Želim znati više!“. Ovo je po redu 2. Studentska konferencija koju je organizovala Visoka škola.

Konferencijama su prisustvovali studenti i nastavnici tokom kojih su prezentovane aktuelne teme iz oblasti standarda lične zaštitne opreme, planova održive urbane mobilnosti i njihovog značaja za gradove, preduzetništva u Bosni i Hercegovini i uticaja COVID-19 pandemije, odnosa prema energiji i potrošnji energije i dr.

Ova aktivnost je implementirana s ciljem okupljanje studenata i nastavnika u svrhu popularizacije nauke, njihove lične i kolektivne afirmacije. Jedinstveni program kombinovao je prezentacije odgovarajućih dostignuća u navedenim oblastima, interaktivne diskusije i druge vidove interpersonalne razmjene iskustava.

Najbolji istraživački radovi biti će objavljeni u naučno-istraživačkom časopisu Društvena i tehnička istraživanja.