UČEŠĆE VISOKE ŠKOLE „CEPS – CENTAR ZA POSLOVNE STUDIJE“ NA NACIONALNOM ERASMUS+ INFO DANU

Objavljeno 30.12.2021. u 15:37h

Nermin Palić, referent za međunarodnu suradnju i razvoj karijere na Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, prisustvovao je Nacionalnom Erasmus+ info danu u Bosni i Hercegovini koji je održan online (putem Zooma) 16. decembra 2021. godine od 10:00 do 14:00 sati.

Događaj je organizovao Nacionalni Erasmus+ ured u BiH u saradnji s Evropskom izvršnom agencijom za obrazovanje i kulturu (EACEA).

Cilj događaja bio je promovisati međunarodnu dimenziju programa Erasmus+ 2021.-2027. u području visokog obrazovanja, uključujući izgradnju kapaciteta u visokom obrazovanju, međunarodnu kreditnu mobilnost, Erasmus Mundus akcije (Erasmus Mundus Joint Masters i Erasmus Mundus Design Measures ), Jean Monnet akcije i virtualne razmjene.

Informacije o info danu, uključujući prezentacije i snimak događaja su dostupni na ovom linku.