SARADNJA SA VISOKOŠKOLSKOM INSTITUCIJOM IZ MADRIDA „IES EL LAGO“

Objavljeno 7.1.2022. u 14:07h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak potpisala je Inter-institucionalni sporazum sa visokoškolskom institucijom „IES El Lago“, iz Madrida (Španija). Ovim sporazumom se definišu oblasti i načini saradnje, te broj uključenog nastavnog osoblja i studenata u razmjenu.

Visokoškolska institucija „IES El Lago“, se nalazi u centralnom dijelu Madrida. Na ovoj visokoškolskoj instituciji se izvode studijski programi iz oblasti poslovne ekonomije, međunarodne trgovine, marketinga, logistike i informacionih tehnologija. Ovim je nastavljena pozitivna praksa potpisivanja sporazuma od interesa za sve sudionike naše visokoškolske institucije, a sve u svrhu sticanja evropskog iskustva kako za nastavnike, tako i studente Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak. Sa ovom visokoškolskom ustanovom CEPS će moći sarađivati posebno u oblasi Poslovne ekonomije, Prometa i Informacionih tehnologija.

Više informacija možete naći na zvaničnoj web stranici „IES El Lago“.