PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU RAZMJENU NA VELEUČILIŠTE „BALTAZAR“ ZAPREŠIĆ!

Objavljeno 10.1.2022. u 15:44h

Poštovani studenti,

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku raspisuje konkurs za studentsku razmjenu u Republiku Hrvatsku za sljedeće studente:

Studenti Poslovne ekonomije smjer Financije i računovodstvo koji su trenutno 4. godina studija;

Studenti Poslovne ekonomije smjer Menadžment koji su upisali četverogodišnji studij (240 ECTS), te su trenutno studenti 3. godine.

Međunarodna razmjena će se održati u ljetnom semestru akademske 2021/2022 godine.

Studenti bi nastavu slušali nahrvatskom jeziku na Veleučilištu „Baltazar“ Zaprešić (https://www.bak.hr/)

Studenti bi dobili mjesečni džeparac od 800 EURA koji bi imali na raspolaganju dok borave tamo, te plaćene troškove puta.

Krajnji rok za prijavu je: 18.01.2022. godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Republici Hrvatskoj.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.