Studenti i nastavnici visoke škole CEPS u posjeti Porrinu (Vigo, Španija)

False False False False False
Objavljeno 14.10.2016. u 14:38h

Načelnica općine Porrina (Vigo, Španija) je u prostorijama općine ugostila nastavno osoblje i studente Visoke škole „CEPS - Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka, Visoke škole „Logos centar“ iz Mostara i Univerziteta „Aleksander Xhuvani de Elbasan“ iz Albanije koji participiraju na programu mobilnosti studenata i nastavnika u sklopu programa ERASMUS KA 107, podržan od strane Evropske unije.

Istaknuto je da ovaj program treba da otvori vrata svim budućim projektima ovog tipa razmjene. Također, prisutnima se obratila i direktorica Visoke škole „IES Ribeira do Louro“, Juana Munoz, zajedno sa koordinatorom projekta Amador Ordonezom, koji su izrazili zadovoljstvo dosadašnjim aktivnostima provedenim na ovom projektu mobilnosti.

Više na: http://www.porrinodigital.es/index.php/porrino-digital-noticias/categorias/porrino-digital-actualidad/2992-50-estudiantes-bosnios-y-albaneses-eligen-o-porrino-para-hacer-el-erasmus.html