Prijava na studentsku razmjenu (Budimpešta - Mađarska)

False False False False False
Objavljeno 14.10.2016. u 14:40h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Kodolanyi Janos University of Applied Sciences iz Mađarske i Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka odobren projekat mobilnosti studenata.

Studentima Visoke škole na studijskom programu Poslovna ekonomija (smjer Menadžment – V semestar) koji su se upisali 2014/2015. akademske godine bit će omogućena studijska razmjena u Budimpeštu (link: http://www.budapest.com/) na 4 mjeseca, u periodu od 31. 01. do 02. 05. 2017 godine.

Broj mobilnosti: 3.

Krajnji rok za prijavu je: 01.11.2016 godine.

Osnovni preduslov: Položeni svi ispiti do trenutka prijave i poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Nakon prijava studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim potrebnim informacijama o studijskoj razmjeni.

Detaljnije informacije o svemu navedenom možete dobiti putem sljedećeg e-maila:  suradnja.ceps@gmail.com ili u Kancelariji Službe za međunarodnu saradnju.