Studentska razmjena u Budimpeštu (Mađarska)

False False False False False
Objavljeno 28.11.2016. u 13:31h

Visoka škola „CEPS – Cetnar za poslovne studije“ iz Kiseljaka nastavlja sa praksom uključivanja u međunarodne projekte ERASMUS + sa univerzitetima od zajedničkog interesa, te je uspjela dobiti još jedan projekat međunarodne razmjene sa mađarskim Univerzitetom „Kodolanyi Janos University of Applied Sciences“. Nakon završene konkursne procedure, studenti treće godine studijskog programa Poslovna ekonomija zvanično su potpisali ugovore o učenju. U petak, 18.11.2016. tri studenta Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka potpisali su ugovore o učenju, kao preteču odlasku u Budimpeštu na studentsku razmjenu.

Visoka škola „CEPS - Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka predstavlja školu koja teži internacionalnizaciji, sticanju međunarodnog karaktera, realizaciji međunarodne razmjene studenata i nastavnika, te kontinurano radi na novim partnerstvima koja bi u budućnosti trebala donijeti nove projekte za studente.