PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU RAZMJENU U SLOVAČKU REPUBLIKU!

Objavljeno 25.4.2019. u 14:17h

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta sa Fakultetom za menadžment Univerziteta u Prešovu (Slovačka) pozivamo studente da se prijave za studentsku razmjenu u Slovačku Republiku.

Mogućnost za prijavu imaju sljedeći studenti:

-          Studenti Poslovne ekonomije generacije 2016/2017 (studenti koji su trenutno III godina studija) – smjer Menadžment

-          Studenti Poslovne ekonomije generacije 2017/2018 (studenti koji su trenutno II godina studija) – smjer Financije i računovodstvo (trogodišnji i četverogodišnji studij), Menadžment (četverogodišnji studij) i Menadžment javnog sektora i uprave (četverogodišnji studij)

-          Studenti Poslovne ekonomije generacije 2018/2019 (studenti koji su trenutno I godina studija) – smjer Menadžment, Financije i računovodstvo  i Menadžment javnog sektora i uprave (trogodišnji i četverogodišnji studij)

Studentima je omogućen odlazak u Slovačku Republiku, u Prešov, na period od 5 mjeseci, od 16 septembra 2019 do 13 feburara 2020 godine.

Studenti bi nastavu slušali na Faculty of Management, University of Prešov (https://www.studujmanazment.sk/profil-fakulty.php)

Krajnji rok za prijavu je: 06.05.2019 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Slovačkoj Republici.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba