USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA ERASMUS+ PROJEKTA SA KONZORCIJEM VISOKOŠKOLSKIH ISNTITUCIJA IZ ŠPANIJE

Objavljeno 29.4.2019. u 11:14h

U periodu od 22.04.2019. – 26.04.2019. godine Visoku školu „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak posjetilo je sedam nastavnika iz Španije. Ovim je nastavljena uspješna implementacija ERASMUS + projekta Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ dobila sa konzorcijem visokoškolskih institucija iz Španije (Cebem Formación Profesional Sl, IES El Lago, Centro Integrado De Formacion Profesional Sectores Industrial Y Servicios La Laboral, IES Miguel De Cervantes, Cebem Formación Profesional Sl, Universidade Da Coruna I IES Luis Seoane).

Cilj projekta bio je poboljšanje kompetencija za izvođenje nastave, kao i poboljšanje odnosa između institucija kroz pospješavanje kolaboracije u mobilnosti studenata.