ERASMUS ISKUSTVO STUDENTA CEPS-A U HRVATSKOJ NA VISOKOJ ŠKOLI ZA INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (VSITE) Z

Objavljeno 22.6.2019. u 10:00h

Student Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Toni Zeko, trenutno boravi na međunarodnoj razmjeni u Republici Hrvatskoj, na partnerskom univerzitetu „Visoka škola za informacijske tehnologije“ Zagreb. U nastavku Vam prenosimo iskustvo našeg studenta u Republici Hrvatskoj:

„Kada sam stigao u Zagreb na VSITE dobio sam mentora koji me upoznao sa fakultetom i kolegijima koje ću slušati. Imam pet kolegija koje slušam u različitim grupama. Sada imam prve kolokvije i nadam se da ću uspjeti sve položiti. Odlazak na ERASMUS + studijski boravak je jedno lijepo i bogato iskustvo u kojem sam stekao jako puno novih znanja i prijatelja. Mogućnost odlaska na ERASMUS + studijski boravak je nešto što bih preporučio svakom studentu.“

#erasmuspls #ceps #hrvatska #zagreb #postanidiozajedničkepriče