USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA STUDENTSKE RAZMJENE KROZ PROGRAM ERASMUS+ SA INSTITUCIJAMA IZ ŠPANIJE

Objavljeno 23.12.2019. u 08:35h

U prethodna tri mjeseca, pet studenata sa partnerskih institucija iz Španije, „CIPFP Luis Suñer Sanchis“ i „CIPFP Valle de Elda“ boravila su na studentskoj razmjeni na CEPS-u, u Kiseljaku. Studenti su slušali i polagali predmete koje su odabrali prema ECTS Katalogu CEPS-a. Nastava je održana na engleskom jeziku.

Nakon uspješno završene mobilnosti, CEPS je studentima izdao certifikat kao zvanični dokument o položenim ispitima (Transcript of academic records), kao i certifikate o sudjelovanju na mobilnosti.

Ovim putem želimo da se zahvalimo studentima iz Španije na ukazanom povjerenju i odabiru naše visokoškolske institucije, te im želimo sve najbolje u budućem studiranju i životu!