ERASMUS ISKUSTVO STUDENTA CEPS-A NA VELEUČILIŠTU VELIKA GORICA (REP. HRVATSKA)

Objavljeno 6.7.2020. u 10:24h

Student Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Kenan Kuovac, prethodni semestar boravio je na međunarodnoj razmjeni u Republici Hrvatskoj, na partnerskom univerzitetu „Veleučilište Velika Gorica“. U nastavku Vam prenosimo iskustvo studenta sa međunarodne razmjene:

„Moje iskustvo što sam stekao na VVG-u je jako pozitivno. Zadovoljan sam svojim akademskim uspjehom, te trudim se naš CEPS predstaviti u najboljem svjetlu. Prvenstveno trebam pohvaliti jako ljubazno osoblje Veleučilišta koje me dočekalo. Profesori su veoma profesionalni i voljni pomoći. Nažalost, zbog pandemije koronavirusa većinu nastave sam pratio online putem, ali mi to nije umanjilo doživljaje i pozitivna iskustva sa razmjene.

Sve pohvale za Erasmus program i koordinatore.

Moje tople preporuke svim studentima.“

#erasmusplus #CEPS #hrvatska #velikagorica #postanidiozajedničkepriče #studentjeuvijeknaprvommjestu