Erasmus iskustvo studenta CEPS-a u Hrvatskoj na Veleučilištu „Nikola Tesla“ u Gospiću

Objavljeno 16.7.2020. u 07:21h

Student Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka, Mahir Fazlibašić, prethodni semestar boravio je na međunarodnoj razmjeni u Republici Hrvatskoj, na partnerskoj visokoškolskoj instituciji„ Veleučilište „Nikola Tesla“ u Gospiću“. U nastavku Vam prenosimo iskustvo studenta sa međunarodne razmjene:

„Prije svega bih se želi zahvaliti Visokoj školi „CEPS“ na pruženoj mogućnosti. Moje iskustvo je bilo super, profesori  su  jako kolegijalni. Za par dana su završni ispiti, tako da je ovaj semestar skoro završen. Toplo preporučujem i ostalim studentima da se prijave na sljedeću razmjenu“.

#erasmusplus #CEPS #hrvatska #gospić #postanidiozajedničkepriče #studentjeuvijeknaprvommjestu