PRIJAVA NA NASTAVNIČKU RAZMJENU – EUROPSKA POSLOVNA ŠKOLA EBUS ZAGREB (REPUBLIKA HRVATSKA)

False False False False False
Objavljeno 31.5.2021. u 08:54h

Poštovani nastavnici,

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta sa hrvatskom institucijom Europska poslovna škola EBUS Zagreb ovim putem raspisujemo konkurs za nastavnike za prijavu na međunarodnu razmjenu.

Nastavnicima smo omogućili odlazak razmjenu na navedenu instituciju u periodu od 7 dana (5 dana aktivnosti + 2 dana za putovanje). Nastavnici mogu samostalno, u dogovoru sa partnerskom institucijom, odrediti termin odlaska na istu.

Rok za prijavu: 07.06.2021. godine

Broj mjesta je ograničen.

Sve dodatne informacije možete dobiti na mail: iro@ceps.edu.ba ili broj telefona: 030-870-870.

Lijep pozdrav