ERASMUS+ PROFESORSKA RAZMJENA – ISTANBUL

Objavljeno 23.7.2022. u 13:32h

U okviru implementacije ERASMUS+ projekta, Pred. VŠ Džemal Cinac, Pred. VŠ Dario Marušić, Pred. VŠ Semir Oglečevac i Pred. VŠ Suzana Plejić, profesori Visoke škole “CEPS – Centar za poslovne studije“ su boravili na instituciji “Bilgi University“ u Istanbulu u Turskoj, i to u vremenskom intervalu od 17. 07. 2022. – 23. 07. 2022.

Pri tom se učestvovalo u različitim aktivnostima, koje su između ostalog uključivale sastanke sa različitim službama institucije domaćina, a sve u svrhu što bolje i uspješnije buduće saradnje. Jedan od ciljeva mobilnosti je bio razvijanje mogućnosti za dalju profesorsku i studentsku razmjenu. Također, gostujući profesori su predstavili Visoku školu “CEPS – Centar za poslovne studije“ na partnerskoj instituciji Bilgi University“.