PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU RAZMJENU U REPUBLIKU HRVATSKU – VELEUČILIŠTE U BJELOVARU!

Objavljeno 1.9.2022. u 14:56h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa Veleučilištem u Bjelovaru, Republika Hrvatska. Visoka škola CEPS sa Veleučilištem u Bjelovaru do sada je ostvarila jako dobru saradnju na različitim poljima, kao npr. brojni implementirani Erasmus+ projekti mobilnosti, razmjene studenata i osoblja, kao i zajdenička organizacija studentskih konferencija.

Dobivenim projektom, Visoka škola CEPS omogućila je studentima odlazak na razmjenu tokom zimskog semestra 2022/2023. akademske godine u Bjelovar (Republika Hrvatska), i to:

• Studentima Informacijskih tehnologija – studenti koji se u 2022/2023. akademskoj godini upisuju na II godina studija.
  • Studentima Zdravsvenih studija – studenti koji se u 2022/2023. akademskoj godini upisuju na II godina studija – svi smjerovi,
  • Studentima Zdravsvenih studija, smjer Sestrinstvo – studenti koji se u 2022/2023. akademskoj godini upisuju na III godina studija (četverogodišnji studij),

Studenti bi nastavu slušali na Veleučilištu u Bjelovaru (https://vub.hr/).

Studenti bi svaki mjesec dobili džeparac od 800 EURA koji bi imali na raspolaganju dok borave tamo. Također, studenti bi dobili 180 EUR za troškove putovanja.

Broj mjesta je ograničen.

Krajnji rok za prijavu: 12.09.2022. godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030/870-870.