USPJEŠNO IMPLEMENTIRANA ERASMUS+ RAZMJENA STUDENATA SA VELEUČILIŠTEM „NIKOLA TESLA“ U GOSPIĆU (REPUBLIKA HRVATSKA)

Objavljeno 14.9.2022. u 11:30h

Studenti druge godine studijskog programa Saobraćaj Visoke škole „CEPS-Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku Muhamed Hafizović, Hamza Topalović i Kenan Lemezan, boravili su tokom ljetnog semestra na Erasmus+ razmjeni na Veleučilištu „Nikola Tesla“ u Gospiću (Republika Hrvatska). Oni su uspješno završili svoje obaveze i vratili se s razmjene. Kako su proveli semestar u Gospiću i koja su njihova iskustva, možete pročitati u nastavku.

Boravak na Veleučilištu "Nikola Tesla" u Gospiću je bio veoma ugodan. Profesori i osoblje fakulteta bili su ljubazni, uvijek na raspolaganju za pomoć, a predavanja su bila jako zanimljiva. Tokom studija stekli smo korisno i lijepo životno iskustvo, upoznali nove kolege i novo okruženje, te stekli nova znanja iz oblasti prometa. Zahvaljujemo se Visokoj školi CEPS na pruženoj prilici i odlasku na razmjenu, jer je ovo nešto što ćemo pamtiti cijeli život. Preporučujemo svim studentima kojima bude pružena prilika da odu na ERASMUS+ razmjenu.