PRIJAVA NA NASTAVNIČKU RAZMJENU – VELEUČILIŠTE „LAVOSLAV RUŽIČKA“ U VUKOVARU

Objavljeno 9.1.2023. u 14:23h

Poštovani nastavnici,

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta sa Veleučilištem „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru ovim putem raspisujemo konkurs za nastavnike za prijavu na međunarodnu razmjenu.

Nastavnicima smo omogućili odlazak na razmjenu u periodu od 5 dana. Nastavnici koji se prijave i dobiju najvise bodova nakon konkursne procedure, dužni su otići na Veleučilište „Lavoslav Ružička“ u Vukovaru u periodu od 20-24. marta 2023.godine kada je planirana Međunarodna sedmica osoblja. Nastavnici će držati predavanja na temu koja odgovara kolegijima u ljetnom semestru na Veleučilištu (https://www.vevu.hr/).

Nastavnici će biti rangirani na osnovu sljedećih kriterija:

-          Godine radnog iskustva na visokoškolskoj instituciji – do 20 bodova

-          Iskustvo u međunarodnim projektima mobilnosti – do 20 bodova

-          Iskustvo u razvoju edukativnih projekata koji se odnose na saradnju, metodologije obrazovanja ili razvoj saradnje između visokoškolske institucije i privrede – do 10 bodova

-          Saradnja u studentskim projektima mobilnosti – do 20 bodova

-          Drugi objektivni kriteriji za koje se visokoškolska institucija može odlučiti u zavisnosti od karakteristika mobilnosti – do 10 bodova

-          Osobe sa određenim invaliditetom – do 10 bodova

Rok za prijavu: 10.02.2023. godine

Broj mjesta je ograničen.

Sve dodatne informacije možete dobiti na mail: iro@ceps.edu.ba ili broj telefona: 030/870-870.