POZIV ZA PRIJAVU NA STUDENTSKU PRAKSU U KOMPANIJI ADRIATIC METALS BH IZ VAREŠA

Objavljeno 9.5.2023. u 18:27h

Visoka škola „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak je studentima Zaštita na radu omogućila obavljanje studentske prakse u partnerskoj kompaniji ADRIATIC METALS BH iz Vareša. Početak prakse planiran je u mjesecu julu/srpnju 2023. godine u trajanju od mjesec dana. Studenti bi po jasno definisanom planu prakse obavljali poslove usklađene sa ishodima učenja nastavnog plana i programa studijskog programa Zaštita na radu i zaštita od požara, smjer Zaštita na radu. Tokom trajanja prakse studentima će biti obezbijeđen smještaj i hrana.

Pravo prijave imaju svi studenti koji su trenutno 3. ili 4. godina studijskog programa Zaštita na radu i zaštita od požara, smjer Zaštita na radu.

Prijave sa svojim biografijom (CV) možete dostaviti na e-mail adresu iro@ceps.edu.ba.

Za više informacija pozovite na broj telefona 030/870-870 ili posjetite nas u kabinetu za međunarodnu saradnju i razvoj karijere svaki radni dan i subotom.

Poziv ostaje otvoren do 17.5.2023. godine.

Iskoristite ovu priliku i spremni dočekajte svoje prve dane na radnom mjestu kao inžinjer Zaštite na radu!